Jednoduchá anglická palačinka

Jednoduchá anglická palačinka

Vytváření lívanců u vás doma je ve skutečnosti mnohem jednodušší, než si myslíte! Pomocí tohoto jednoduchého anglického palačinkového pokrmu budete skutečně konzumovat bylinkový čaj a rychle okusovat palačinky k rannímu jídlu. Aktuálně k výběru preferovaných palačinkových zálivek!

Proč se našemu týmu líbí toto

Co přesně je vlastně ranní jídlo bez palačinek? Na teplém opečeném lívanci namazaném máslem a medem (nebo dokonce máslem a vegemitem!) je jedna věc, ach tak lahodná. Bublinkové otvory jsou vlastně ideální pro přilákání všeho lahodně rozmraženého másla.

Podobně jako koláčky vyrobené vlastními silami jsou ideální jako rychlá pochoutka nebo dokonce polední bylinkový čaj. Stačí přidat teplý hrnek kávy nebo dokonce bylinkového čaje a budete čekat na čas předem!

Vytvořte si tuto misku na palačinky s předstihem a nechte si palačinky v lednici s mrazákem na později. Poté je všechny v toustovači na okamžik nebo více nechejte odstát, dokud nebudou křupavé a zlaté. Mňam!

Co je to vlastně Crumpet?

Palačinky jsou ve skutečnosti druh tlustého a propustného koláče, který se obvykle vytváří na pánvi nebo dokonce na pánvi. Pocházejí z Anglie a obvykle se konzumují jako ranní jídlo nebo dokonce spolu s poledním bylinkovým čajem místo jako pamlsek.

Všechny si můžete představit jako skutečně tlustou palačinku nebo dokonce kombinaci palačinky a anglického muffinu, ale ve skutečnosti mají spíše odlišnou strukturu, stejně jako jejich velmi osobní odlišnou preferenci pocházející z použití kvasnic v těsta. Ve skutečnosti jsou chutné pokryté buď úžasnými nebo dokonce lahodnými zálivkami, v závislosti na vašem stavu mysli!

Zrající v Austrálii jsme si oblíbili lívanečky, protože náš tým byl ve skutečnosti mladí lidé, a také se rozšířili o značky zakoupené v obchodech, které naše mámy a tátové nakupují v obchodě s potravinami. Až do doby, kdy se náš tým pokusil o toto vlastnoručně vyrobené lívanečky, náš tým našel prostě jen o tolik mnohem lepší, jaké jsou, když byly vytvořeny ručně.

Jednoduchá
Jednoduchá anglická palačinka

Přesně to, co budete potřebovat

Vše, co pro vlastní výrobu lívanců potřebujete, je ve skutečnosti hrstka kuchyňských spon uvedených níže spolu s máslem, útulnou posypkou a mlékem.

Mouka – Jednoduše rutinní běžná / všestranná mouka. Není potřeba samokypřicí mouka.
Prášek na vaření – Jako zvedací zástupce se jedná o droždí, které pomáhá zajistit palačinkám jejich tradiční bublinkové otvory.
Zcela vysušte droždí – okamžité droždí nebo dokonce rychlý nárůst droždí jsou pro tento pokrm skutečně ideální. Náš tým to nehodnotil společně s čistým kvasem.
Cumpet Bands – Tyto určitě pomáhají poskytnout vašim lívancům jejich tradiční podobu. Pokud v současné době máte skutečně vaječné pásy, neváhejte je raději využít všechny. Můžete také zkusit použít silikonové vaječné pásy ve stisku, i když náš tým volí ocelové pásy, které mnohem lépe udrží zaoblený tvar palačinky.

Varianty

Chcete-li mnohem více chuti, proč určitě nezahrnout vaši preferovanou vynikající chuťovou směs přímo do směsi těsta. Směs příjemných příchutí, jako je hřebíček, skořice a zázvor, dodá vašim ranním palačinkám další šmrnc!
Můžete se také pokusit zahrnout příval vanilky pro další úžasnou lahodnost.

Potřebné materiály

200 ml útulného mléka 6,7 ​​fl ounce
200 ml útulného posypu 6,7 unce
1 lžička bílého cukru

1 lžíce sušeného droždí

250 g běžné mouky / celofunkční mouka 8,8 unce, 2 hrnky
1/2 lžičky sodíku

1/2 lžičky prášku na vaření

změklé máslo

Pokyny

Ve velké nádobě smíchejte příjemné mléko, příjemnou posypku, droždí a cukr. Nechte stát na slunci nebo dokonce v útulném prostředí asi 5-10 minut, dokud nezpění.
200 ml útulného mléka, 200 ml posypu, 1 lžička bílého cukru, 1 lžíce sušeného droždí
Poté pomocí směsi promíchejte běžnou mouku, sodík, prášek na vaření a máslo v misce spolu s příjemným promícháním droždí, dokud se nezačlení přímo do těsta.
250 g běžné mouky / celofunkční mouka, 1/2 lžičky sodíku, 1/2 lžičky prášku na vaření, máslo

Vypořádejte se s plastovým krytem a také s bylinkovou utěrkou, pokud si dovolíte odpočívat asi 1,5 hodiny na útulném místě, jako je parapet na slunci. Těsto na lívanečky by mělo mít dvojí rozměr, stejně jako bublinky na horní straně.
Připravte na máslem nebo dokonce vytopených olejových pásech na nepřilnavé pánvi se zmenšeným směrem k nástroji. Naběračka se přimíchá přímo do každého kroužku až do padesáti procent.
Připravte na jedné hraně asi 10-15 minut nebo dokonce tak dlouho, dokud se na vodítku neobjeví bublinky a máte vlastně také zhnědlý základ. Rychle se otočte směrem k zajištění provedení v teple a vedení.